GeneroCom - Outsourcing IT

Profesjonalny outsourcing IT jest specjalnością naszej firmy. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz zespołowi wykwalifikowanych pracowników zapewniamy Państwu outsourcing informatyczny na najwyższym poziomie i po bardzo atrakcyjnych cenach.

Usługi Informatyczne

Usługi informatyczne są obecne praktycznie w każdej firmie, a jakość ich świadczenia w sposób wymierny wpływa na efektywność działania przedsiębiorstwa, dlatego warto zlecić je wiarygodnemu i rzetelnemu partnerowi.

Nasze działania koncentrują się na zaspakajaniu potrzeb małych, dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Zatrudnieni w naszej firmie informatycy to specjaliści wysokiej klasy, którzy w krótkim czasie rozwiązują wszelkie problemy.

Świadczona przez GeneroCom kompleksowa obsługa informatyczna firm obejmuje takie działania jak:

 • usuwanie awarii
 • helpdesk – bieżąca pomoc użytkownikom
 • administracja i konserwacja stacji roboczych
 • administracja serwerami (Microsoft/Linux)
 • administracja siecią
 • archiwizacja danych
 • doradztwo IT
 • sprzedaż sprzętu, materiałów eksploatacyjnych oraz oprogramowania
 • wsparcie dla działów informatycznych
 • szybka reakcja – dzięki rozbudowanej sieci logistycznej mogą mieć Państwo pewność, że informatyk dotrze do Waszej firmy w czasie krótszym niż 4 godziny
 • obsługa IT obejmuje także działania prewencyjne zapobiegające usterkom sprzętu i oprogramowania
GeneroCom w oparciu o doświadczenia wieloletniej współpracy z firmami sektora Małych i Średnich przedsiębiorstw, w odpowiedzi na zgłaszane potrzeby klientów jak również analizując przyszłe trendy rozwoju technologii, opracowała unikalną i zaawansowaną usługę Outsourcingu IT, która w naszej ofercie nosi nazwę Kompleksowej Obsługi Informatycznej (KOI)
Czytaj więcej
25 maja 2018 roku weszło w życie tzw. „Rozporządzenie o ochronie danych osobowych” (RODO), które obowiązuje we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej, i którego wymogi muszą spełniać wszystkie organizacje przetwarzające dane osobowe. Proponujemy naszym Klientom pomoc w kompleksowym wdrożeniu systemu ochrony danych osobowych zgodnie z wymaganiami RODO, w celu zapobieżeniu ewentualnym konsekwencjom wynikającym z nieprzestrzegania ustawy, do których w szczególności można zliczyć bardzo wysokie konsekwencje finansowe (np. grzywny, odszkodowania), biznesowe (np. zerwanie kontraktów, utrata zaufania klientów), a także prawne (w tym odpowiedzialności karnej).
Czytaj więcej
GeneroCom specjalizuje się w administrowaniu serwerów dostarczanych przez Microsoft oraz Linux , a do tych, oprócz serwera plików i pocztowego (Exchange ), zalicza się też między innymi Active directory (AD), serwer aplikacji, usługi WSUS, WDS oraz Group Policy (GPO). Te produkty w zupełności wystarczają do obsługi małych, średnich i większych przedsiębiorstw.
Czytaj więcej
Mamy bogate doświadczenie, które zdobyliśmy pracując dla firm z różnych sektorów. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w wyborze odpowiedniej technologii oraz wdrożyć ją tak, by zmaksymalizować wartości jakie z tego płyną.
Czytaj więcej
Dla GeneroCom wirtualizacja serwerów i usług to sposób na zaoferowanie Tobie rozwiązań pozwalających w istotny sposób ograniczyć nakłady (zarówno czasowe jak i pieniężne) ponoszone na informatykę a także podnieść bezpieczeństwo posiadanych serwerów i usług na wyższy poziom. Wykorzystujemy tylko sprawdzone narzędzia do wirtualizacji jak: Microsoft Hyper-V Server, VMware vSphere,
Czytaj więcej
Już od dziś możesz zawsze wiedzieć co się dzieje w Twojej firmie, sklepie, obiekcie czy na wybranym terenie, bez konieczności zatrudniania firmy monitorującej
Czytaj więcej

Dlaczego właśnie my?

Outsourcing oznacza kompleksową obsługę informatyczną Państwa przedsiębiorstwa prowadzoną przez wyspecjalizowaną firmę zewnętrzną. Jak to działa? Wy przekazujecie nam kontrolę nad wybranymi obszarami IT, dzięki czemu oszczędzacie czas i pieniądze (utrzymanie własnego działu IT jest bowiem często bardzo kosztowne i nie gwarantuje odpowiedniego poziomu świadczonych usług). My zapewniamy stały nadzór nad sprzętem komputerowym od momentu jego zakupu, poprzez instalację, dostosowanie oprogramowania, przeprowadzanie wszelkich zmian i uaktualnień, naprawy serwisowe, aż po cały szereg specjalistycznych usług związanych z działaniem zaplecza informatycznego w Waszej firmie. Możecie nam Państwo powierzyć całość lub część infrastruktury informatycznej firmy, w zależności od indywidualnych potrzeb.

900

sprzedanych komputerów

50

instalacji kompletnych szaf serwerowych

1000

zadowolonych klientów