GeneroCom Artur Gawron to firma IT o ugruntowanej pozycji na rynku, która od lat oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi IT na niezmiennie wysokim poziomie. Naszą specjalnością jest profesjonalna obsługa informatyczna firm, którą świadczymy w ramach outsourcingu IT.

Outsourcing IT to usługa, którą kierujemy do przedsiębiorców zainteresowanych zleceniem działań informatycznych firmie zewnętrznej. Zlecenie działań informatycznych w ramach outsourcingu IT to nie tylko bardzo dobry sposób na znaczące obniżenie kosztów utrzymania sprzętu informatycznego w firmie, ale również możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia wyspecjalizowanej kadry informatycznej, do której przedsiębiorstwo w przeciwnym razie nie miałoby dostępu.

Obsługa informatyczna GeneroCom, którą oferujemy w ramach outsoursingu to przemyślane i zaplanowane działania, realizowane na dwóch płaszczyznach – zapewnienia ciągłości i bezawaryjności działania obecnej infrastruktury przedsiębiorstwa oraz poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań z zakresu IT, które usprawnią obsługę procesów w firmie. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego każdorazowo poszukując nowych rozwiązań IT zawsze uwzględniamy rzeczywiste potrzeby Klienta w zakresie tych rozwiązań, specyfikę branży oraz charakter funkcjonowania przedsiębiorstwa, a także budżet na innowacje, którym firma dysponuje w danym momencie. Nie boimy się odradzać inwestycji w nowe technologie – sprzęt i oprogramowanie, jeśli istnieje ryzyko, że okażą się one niekorzystne dla Klienta.

Jako specjalistyczna firma IT, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi IT. Oferta GeneroCom obejmuje m.in.:

  • obsługę sieci komputerowej,
  • zarządzanie urządzeniami sieciowymi,
  • obsługę serwisową sprzętu komputerowego,
  • obsługę serwisową oprogramowania komputerowego,
  • ochronę danych przed utratą,
  • zarządzanie serwerami,
  • wdrażanie nowych rozwiązań programistycznych i sprzętowych,
  • szybkie i skuteczne usuwanie awarii,
  • wsparcie IT w zakresie doradczo-konsultingowym.

Usługi IT świadczymy na terenie woj. świętokrzyskiego. Zależnie od potrzeb i oczekiwań, a także charakteru problemu obsługę świadczymy zdalnie za pośrednictwem sieci Internet lub na miejscu u Klienta. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy w zakresie usług, takich jak obsługa informatyczna przedsiębiorstwa lub outsourcing IT w zakresie innym niż standardowa obsługa informatyczna firm zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące współpracy.